EN

Metin HazırlamaMetin Hazırlama Hizmetlerimiz

Önemli bir konuda ya da önemli bir muhataba hitaben kaleme alınacak olup; imlâsı düzgün, üslubu yerinde ve meramını doğru ifade eden bir yazı, mektup veya mail yazma gibi bir gerekliliğin doğduğu durumlarda, yazısını önemine yaraşır bir titizlikle yazmak kaygısıyla destek alma ihtiyacı hisseden müşterilerimize "metin yazarlığı" hizmeti vermekteyiz.

Aynı şekilde; bayi toplantısı, oda/dernek toplantısı, seminer/konferans gibi etkinliklerde yapacakları konuşmalar için dileyen müşterilerimiz için "konuşma metni" hazırlıyoruz.

Sektör dergileri yahut başka yayınlarda prestij ya da tanıtım amaçlı teknik/tematik yazı veya makale yayımlatmak isteyen fakat vakit ayırıp üstünde çalışarak düşüncelerini yazıya dökebilecek fırsatı olmayan müşterilerimiz için istedikleri form ve konuda "yazı hazırlama" hizmeti veriyoruz.


Web sitemizi, kendimiz ve çalışma konularımız hakkında site ziyaretçisine açık ve anlaşılır bilgiler verebilmek gayesiyle, sade ve yazı ağırlıklı olarak hazırladık. Bu tarzı beğeniyor ve siz de bizim gibi yazının gücüne inanıyorsanız; kritik yazışmalarınız, konuşmalarınız veya yazılarınız için "metin hazırlama" hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.