____________________________________________________________________________________
      Neodim

      Sourcing & Inspection                         Your colleagues in Turkey     
ENGLISH


AnasayfaMerhaba

Bilgili, deneyimli ve araştırmacı mühendislerden oluşan bir ekip olarak müşterilerimize teknolojik ürünler ve çözüm alternatifleri sunuyoruz.


Ürünler


Trafolar ile Dönen Makineler İçin Yağ Durumu İzleme Enstrümanları ve Trafo Yağı Şartlandırma-İzleme Sistemi farkı sürekli olarak yeniden tanımlayan teknolojik ürünlerdir.

Çözümler

Büyük makine-ekipman yatırımı, sistem tesisi gibi kapsamlı satın almalarda müşterilerimize "Teknik Satın Alma Araştırması" hizmeti veriyor; kullanacakları zaman, kaynak ve personelden önemli ölçüde tasarruf etmelerini sağlıyoruz.

Müşteri takibine yeterince zaman ve personel ayıramayan müşterilerimiz için teklif talebi almaya yönelik "İş Geliştirme" çalışmaları yapıyoruz.

Kritik yazışmaları, hitabet konuşmaları veya yayımlayacakları yazılar için ihtiyaç hisseden müşterilerimize "Metin Hazırlama" hizmetleri veriyoruz.


Ürün ve çözümlerimizden ihtiyacınıza cevap verebileceğini düşündüğünüz veya düşündükleriniz varsa lütfen bizi arayın ya da bize yazın. Gereksinim duyduğunuz başka konularda "Farklı Mühendislik Çözümleri" için de... Sağlayacağımız katkı ve elde edeceğiniz kazançtan memnun kalacaksınız. Görüşmek dileğiyle.

Saygılarımızla

Neodim